„Срам ме е от теб, мамо“ – когато любовта не стига в свят, мерен в пари

„Срам ме е от теб, мамо“ – когато любовта не стига в свят, мерен в пари

Дъщеря ми ми каза нещо, което ме удари право в сърцето… „Срам ме е от теб.“ Оттогава не мога да спя, въртя се и си повтарям всяка моя жертва, всяка лишена мечта и всеки момент, в който съм мислела, че любовта е достатъчна. Ами ако не е? 😔💔 Как се живее, когато собственото ти дете те сравнява с „по-добрите“ и „по-уредените“? И къде остава достойнството, когато светът гледа първо портфейла ти? 🥀➡️ Ще ми кажете ли… случвало ли ви се е да се почувствате малки в очите на най-важния човек? #майка #семейство #болка #достойнство #любов