Мамо, защо не срещаш никого?

Мамо, защо не срещаш никого?

Сякаш ток мина през мен, когато синът ми ме попита защо не срещам никого след развода. Не знаех как да му кажа, че страхът от тишината в телефона ме парализира – този ужас да чакаш съобщение, което може никога да не дойде. С тази болка живея всеки ден, опитвайки се да бъда и майка, и смела, макар в себе си да съм все още разклатена.