Всяка година роднините на мъжа ми съсипват рождения му ден, а аз робувам в кухнята – тази година опитах друго… и всичко се обърна срещу мен
Не знам кога точно се превърнах в „жената, дето ще оправи всичко“, но тази година на рождения ден на мъжа ми чашата преля. 🤐 Всяка година – без покана, без предупреждение – неговите роднини се изсипват у нас, сякаш сме кръчма, а аз се въртя между печката и мивката, докато те коментират, сравняват и чакат да им сложа. 🍲🥄
Този път реших да пробвам нещо различно. Да не се оставям. Да не ми се качват на главата. Само че… планът ми се обърна, а аз излязох „лошата“. 😶🌫️
Вие как бихте постъпили, ако всички очакват от вас да давате, да мълчите и да се усмихвате, а никой не пита как сте? И къде е границата между това да си добра и това да те използват? 🤷♀️
#семейство #граници #българскадрама #рожденден #свекърва #вкъщи