Когато снимката ми от входа обиколи кварталната група

Когато снимката ми от входа обиколи кварталната група

Стоях пред блока с торбите от аптеката, когато разбрах, че някой е качил моя снимка в кварталната фейсбук група и ме е направил за смях 😳. Първо реших, че всички са жестоки и че никой не ме вижда като човек, после излезе нещо, което обърка цялата история 🤯. Между срам, инат и чужда помощ се оказах в ситуация, в която не знаех кого да мразя и на кого да благодаря ❤️. И още не съм сигурна дали добрият край изтрива начина, по който започна всичко.