„Не съм бреме вече“: Пътят от семейството към самотата
Когато чух дъщеря ми да казва, че може би е време да се изнеса, целият ми свят рухна. Върнах се назад през спомените, търсейки къде съм се изгубила за тях, и през болката открих ново лице на самотата и себеуважението в старческия дом. Мога ли да вярвам, че самотата е съдбата за хора като мен или все още има надежда?