„Не ми казвай пак, че е за „всички“!“: Най-горещият ден, в който разбрах, че строя чужда къща върху нашия живот
В най-голямата жега, с пот в очите и мазоли по дланите, пак съм на вилата на свекърва ми… и пак преглъщам. Уж „само да довършим малко“, а аз усещам как нещо в мен се къса. Колко още компромиси може да понесе една жена, преди да избухне? 🤯🔥 Ти до кога би търпял/а, ако твоето семейство все е „след малко“? 🏠💔 #семейство #свекърва #вила #граници #животвБългария