„Мамо, за Коледа няма да се прибера“
Телефонът ми падна от ръката, като чух „Мамо, не ме чакай за Коледа…“ 📞 Останах сама в панелката и се чудех дали пак аз съм виновната, или просто така става в живота. После излезе една тайна, дето обърна всичко наопаки и ме накара да млъкна 😶 Накрая пак си останах с въпроса: как се живее, като имаш деца, ама нямаш семейство? 🥲