„Не ми го казвайте така“ – рожденият ми ден, внучетата и новината, че заминават на другия край
На шейсетия ми рожден ден се скарахме в кухнята, защото те ми поднесоха „подарък“ – уикенд с внучетата, а после спокойно казаха, че се местят във Варна. 😳 Опитах се да се държа, ама ми избиха сълзи и изтърсих неща, дето после ме беше срам. 😤 След няколко дни намерих документи в една папка и разбрах, че не заминават само заради „работа“, а и заради дълг и една история, която никой не ми беше казал. 📄 Накрая останах сама в апартамента в Люлин и се чудя дали съм егоист, че искам да са близо, или глупачка, че не съм видяла по-рано какво става. 🥲