„Не съм безплатна бавачка само защото съм по майчинство!“ – в деня, в който семейството на мъжа ми се обърна срещу мен
В неделен обяд, между миризмата на супа и плача на бебето ми, чух как животът ми беше сведен до „тя така или иначе си е вкъщи“. Когато отказах да гледам племенницата, масата замлъкна… а после срещу мен се изля цяла буря. 😔👶💔 Прочетете какво стана след това долу и ми кажете – аз ли бях егоистката, или просто най-сетне поставих граница?