„Пак ли спиш? Направи най-сетне закуска за Явор!“ – Последният ден на брака ми в българската реалност
Събудих се от телефонно обаждане, което преобърна всичко… 😳📞 Свекърва ми ме нападна още преди да съм си отворила очите, а в кухнята ме чакаше тишина, която крещеше по-силно от всяка кавга. Колко време може една жена да носи чуждото бездействие на гърба си? И кога „партньор“ се превръща в още едно дете за гледане? 💔🥣 Разказвам за утрото, в което събрах смелостта да направя нещо, което отлагах твърде дълго… А ти как би постъпил/а? 🤔👇 #брак #семейство #свекърва #граници #самоуважение